Krásná chata v romantické krajině

Nabízíme k prodeji krásnou chatu 3+1 s úžasným výhledem do krajiny, která se nachází v lokalitě zvané Chřiby.
Chata byla postavena v roce 1971, je podsklepená, základy jsou postaveny z cihly a obytná část první a druhé patro je postaveno ze dřeva.
Ve sklepě je dílna a skladovací prostory, v prvním patře je kuchyň s jídelnou, prostorný obývací pokoj s velkou terasou, krbovými kamny a dřevěným schodiště do patra, kde jsou dvě ložnice.
Chata je celoročně obyvatelná, dobře dostupná, celková výměra pozemku je 906 m².
Za chatou je kůlna, suché WC a zatravněná plocha, u vstupu do chaty je pergola s posezením, grilem a před chatou je ohniště.
Součástí prodeje je i garáž, která je vzdálená cca 10 minut od chaty.
Jedná se o velmi relaxační prostředí, nedaleko chaty je hrad Cimburk, kaple Sv. Klementa, lyžařský areál Stupava a Osvětimany, v létě možnost návštěvy nedalekého koupaliště. Doporučuji prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

1 590 750 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 19K247CH
Lokalita: Moravany u Kyjova
Město: Moravany
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Vnitřní dispozice: 3+1
Balkon: ano
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Voda: ne
Plocha: 906 m2
Užitná plocha: 205 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Obytná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 769 m2