Jedinečná investiční nabídka na bydlení i podnikání

Nabízíme vám k prodeji zaběhnutou a svou činností a výrobky známou zemědělskou usedlost vhodnou na bydlení spojené s podnikáním v agroturistice.
Zmíněná nemovitost se nachází nad městem Skalica, s dobrým přístupem a krásným výhledem na okolí, ve vinohradnické lokalitě \"Mokré hory\". Vinohradnický dům byl kolaudovaný v roku 2012 a svým tradičním vzhledem zapadá do okolní krajiny. Je postaven z kvalitních materiálů - suterén z cihel, patro z Ytongu, zateplený Styrodurem, střecha pokrytá betonovou taškou. Útulnosti v interiéru dodá dřevo, masiv, kvalitní italská dlažba a obklady, v exteriéru přírodní kámen. Užitná plocha vinařského domu je 361 m². Dispozičně sestává ze suterénu, kde se nachází kvelbený vinný sklep o výměře 60 m², presovna, komora, WC a technická místnost - kotelna.
V 1. NP se nachází obytná denní část, která nabízí kuchyni s dubovou kuchyňskou linkou do tvaru \"U\", jídelnou a obývacím pokojem s krbovými kamny, zimní zahradu, verandu, zádveří a garáž. Masivním schodištěm se dostaneme do podkroví, kde jsou k dispozici 2 ložnice s balkonem s úžasným výhledem a koupelna s netradiční dubovou vanou. V další části domu se samostatným vstupem se nachází společenská místnost s kuchyňkou, krbem, sociálním zázemím (45 m²) a místností, která poskytuje možnost ubytování (34 m²). Tato část domu se pronajímá, slouží na různé společenské akce, rodinné oslavy a pod. K budově dále náleží venkovní posezení (25 m²) v dobovém altánu s velkým krbem, kamny a pecí na pizzu.
V domě jsou zavedeny IS: elektřina 220/380 V, voda ze dvou vlastních studní (hloubka 40 m, 24 m) se upravuje, topení je podlahové, zajištěno kotlem VIESSMANN na pelety, odpad do vlastní čističky s pískovou filtrací. V objektu je kamerový systém, alarm a senzory na kouř.
Pozemek má výměru 6.210 m², z toho výměra 5.663 m² je osázena rodícím sadem. Jedná se o 800 ks ovocných stromů - jabloně, meruňky, broskve, švestky, hrušky, ořechy a drobné ovoce s úrodou až 10 tun ovoce ročně. Krédem majitele při pěstování je respekt k přírodě a láska k půdě rodného kraje, ovoce pěstuje bez chemické ochrany a při výrobě jedinečných ovocných vín, octů a sirupů dbá na nejvyšší možnou kvalitu. Proto jsou jeho produkty vyhledávané nejen na Slovensku, ale i v zahraničí.
Na pozemku se dále nachází srub, který může sloužit např. jako stáj pro ovce. Pokud hledáte tento typ nemovitosti, využijte tuto jedinečnou nabídku a domluvte si prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
cena v RK
Č.zakázky: 21H171RD
Lokalita:
Město:
Typ objektu: Domy a vily
Druh:
Plocha: 6210 m2
Užitná plocha: 361 m2
Zastavěná plocha: 547 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 5663 m2