Hledáte halu pro skladování nebo výrobu

Nabízíme k pronájmu průmyslovou halu o celkové rozloze 2927 m² s dobrou dostupností, která se nachází na okraji města Kyjova.
Jedná se o dvoulodní, jednopodlažní, zděný, volně stojící objekt se sedlovou střechou, který je napojený na vodu, elektřinu, plyn, odpady jsou svedeny do jímky, výhodou je cena energie za ceny pro velkoodběratele a je zde výkonná elektroinstalace. Vytápění je plynovými přímotopy zn. Robur v počtu 5 kusů. V halách jsou nové podlahy, je zde vybudováno zabezpečovací zařízení.
Dispozice: hala 1 je o výměře 386 m², hala 2 má 402 m², jsou zde tři sklady - 41, 48, 23 m², zázemí pro zaměstnance, kuchyň, šatny a sociální zařízení pro ženy a muže, v patře jsou dvě kanceláře s kuchyňkou a sociálním zařízením.
Celý objekt je oplocený, za vstupní bránou je prostor pro parkování a vjezd kamionu.
Doporučuji prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
cena v RK
Č.zakázky: 22K014PO
Lokalita: Kyjov
Město: Kyjov
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 2927 m2
Užitná plocha: 1084 m2
Zastavěná plocha: 1034 m2
Obytná plocha: 1034 m2
Plocha pozemku: 1893 m2
Energetická náročnost:G