Garáž, Slezská Ostrava

Nabízíme i 1/2 dvojgaráže ve vnitrobloku sídlištní zástavby Slezské Ostravy za oddělením Policie ČR na ul. Bohumínské. Garáž je v osobním vlastnictví a pozemek, na kterém stojí, je ve vlastnictví města Ostravy. Roční nájem za užívání pozemku činí 1.612,-Kč/rok.
Garáž je přízemní nepodsklepená, má plochou střechu s krytinou z živičné svařované lepenky a je v dobrém technickém stavu odpovídající běžnému opotřebení. Základ tvoří betonové pásy, nosná konstrukce je zděná, podlaha je betonová. Garáž má dvoukřídlá plechová vrata opatřena jedním zámkem. Vnitřní omítky jsou vápenné, vnější jsou břízolitové. Uvnitř garáže je osvětlení, v druhé části dvojgaráže je také zásuvka s přívodem elektrické energie.
Největším bonusem této nabídky je jak přístup po zpevněné komunikaci, tak především místo, kde se garáž nachází. Volnou chůzí se odtud dostanete za 10-15 min do centra města a kdo ví, možná to budete právě vy, kdo ji koupíte a budete ji mít přímo pod okny svého bytu.
V případě zájmu o tuto nemovitost mě neváhejte kontaktovat. Prohlídky jsou možné kdykoli dle dohody.
Cena uvedená v inzerci je indikativní a majitel si v případě více zájemců vyhrazuje právo vybrat kupujícího s nejvyšší nabídkou.

445 000 Kč
Cena vč. provize RK.
Č.zakázky: NJIGA40033SAWI
Lokalita: Slezská Ostrava
Město: Ostrava
Typ objektu: Malé objekty, garáže
Druh: garáže
Plocha: 20 m2
Užitná plocha: 20 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -