Exklusivní prodej domu v centru Roudnice nad Labem

Nabízená nemovitost je částečně podsklepenou zděnou stavbou z poloviny 18. století. Původně byla tato stavba pouze přízemní, druhé podlaží bylo vystavěno až na konci 19.století. Celá nemovitost se nachází v jedné z nejstarších částí města Roudnice nad Labem, pod jeho historickou věží Hláskou, přičemž její zahrada sousedí s pozemkem, na němž je tato Hláska postavena. V minulosti stavba sloužila jako hostinec s možností ubytování.
Nabízený dům je dvoupodlažní, přičemž v 1. NP se nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice, komora a WC, ve 2 NP se nachází obývací pokoj, kuchyň, 3x ložnice, koupelna, WC a terasa na střeše bývalé lednice. Nemovitost je napojena na městský vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizace. Do domu je přiveden zemní plyn, který částečně slouží i k vytápění objektu. Dalšími zdroji tepla jsou elektrická akumulační kamna a lokální topení na tuhá paliva. Ohřev vody je zajištěn jen v koupelně, a to plynovým průtokovým ohřívačem. Spaliny jsou odváděny zděnými komíny. Do objektu je přivedena elektrická energie 240/400V, rozvody v domě jsou hliníkové, přičemž v asi polovině domu je elektroinstalace nefunkční.
Součástí prodeje je i zahrada o rozloze 720 m2. Její pozemek je z jedné části rovinatý se vzrostlými ovocnými stromy a keři. Druhá jeho část je svažitá a postupně stoupá až k roudnické Hlásce.
Na pozemku se dále nacházejí kolny, které jsou ze smíšeného zdiva, s pultovou střechou s různými druhy krytin.
Celá nabízená nemovitost má potenciál být exkluzivním rodinným domem, či zajímavým sídlem firmy v centru města, které je vzdáleno cca 25 min jízdy automobilem z okraje Prahy po D8. To však po alespoň částečné rekonstrukci, kterou vyžaduje především elektroinstalace, která je v některých místnostech v špatném stavu.
Velikou výhodou je její lokalizace nedaleko nádraží, z něhož je přímými spoji v rámci PID dosažitelné centrum Prahy za necelou hodinu.
.

3 900 000 Kč
Č.zakázky: 170028
Lokalita: Roudnice nad Labem
Město: Roudnice nad Labem
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+1
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1293 m2
Užitná plocha: 360 m2
Zastavěná plocha: 573 m2
Obytná plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 720 m2
Energetická náročnost:F