Dům s velkým pozemkem k mnohostrannému využití

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v klidné obci Čeložnice vzdálené cca 7 km od města Kyjov. Dřevostavba o zastavěné ploše 167 m² byla kolaudována v roce 2013 a sestává z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje propojeného s kuchyní, ložnice, dvou pokojů, koupelny s vanou, se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, dále dvou samostatných WC, chodby, spíže a technické místnost. Velká, kompletně zateplená půda, nabízí možnost vybudování dalších pokojů. Vytápění domu je elektrické podlahové. V posledních letech s mírnou zimou majitelé topí výhradně v krbových kamnech v obývacím pokoji, které vyhřejí celý dům (spotřeba cca 2 palety dřevěných
ekobriket ročně). Dům je napojen na veřejný vodovod, internet, TV je rozvedena ve všech pokojích.
Okna jsou plastová s trojskly a žaluziemi. Odpad je sveden do septiku. V pokojích a ložnici jsou podlahy pokryty plovoucí podlahou, ve zbytku domu pokrývá podlahu dlažba. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou zastřešenou terasu s krásným výhledem na les a okolní přírodu.
Pozemky patřící k domu čítající cca 6.000 m² a jsou plně oploceny. Cca první polovina je oplocena vzorovým betonovým plotem, který porůstají popínavé rostliny. Druhá polovina pozemku je oplocena pletivovým plotem.
Vstup na pozemek je řešen v přední části brankou a bránou na elektrický pohon. V zadní části je umístěna další brána. Vedle domu je zhotovena základová deska na velkou garáž o rozměru 11 x 8 m pro několik aut. Vedle ní je zbudována základová deska 94 m² na další bydlení, kancelář, fitness atd. V základové desce je přívod elektřiny, vody a odpad.
Za domem je zateplená vytápěná dílna 6 x 4 m, zastřešená voliéra pro zvířata 6 x 4 m, která může sloužit i jako sklad, zateplený kurník pro slepice 2 x 4 m, sklad nářadí 2 x 4 m a kotce pro psy. Za domem je betonový bazén 5 x 3 m.
Na pozemku jsou vysázeny jabloně, meruňky, třešně, višně, trnky, jeřabiny, ořech, paulownia, josty, maliny, ostružiny, rakytník, vrby a jiné keře a stromy. Celý pozemek je zatravněný. V bezprostřední blízkosti za domem je velký rybník s rybami.
Neváhejte a sjednejte si prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

5 800 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 20H106RD
Lokalita: Čeložnice
Město: Čeložnice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 6381 m2
Užitná plocha: 212 m2
Zastavěná plocha: 167 m2
Obytná plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 6179 m2
Energetická náročnost:G