Dům pro velkou rodinu, případně penzion

Exkluzivně nabízíme částečně podsklepený dvougenerační rodinný dům o velikosti 7+2, který je vhodný i pro ubytování turistů. Nemovitost je po celkové rozsáhlé rekonstrukci - výměna všech rozvodů, podlahových krytin, obkladů a dlažeb, výměna oken, střešní krytiny, celkové zateplení a vybudování zastřešeného posezení v celém dvorním traktu (cca 95 m²).
Dům se prodává plnohodnotně vybavený. Stačí si přinést pouze osobní věci.
Vstup do domu je řešen přes garáž s úložným prostorem, případně k parkování kol. Z chodby domu lze vstoupit do jednoho ze dvou pokojů situovaných do ulice nebo do prostorné zařízené kuchyně. Ve vstupní chodbě je současně umístěno schodiště vedoucí od sklepa do druhého nadzemního podlaží. Z kuchyně je možné dále vstoupit do druhého pokoje a koupelny se samostatným WC. Zpříjemnění pro Vás bude vstup z kuchyně na zastřešené venkovní posezení.
Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dva samostatné pokoje, plně vybavená kuchyně, koupelna s WC a vstup na půdu k uložení sezónních věcí nebo k realizaci dalšího pokoje.
Ve dvorním traktu jsou vybudovány další tři krásné vytápěné pokoje se samostatným vstupem a WC s možností instalace sprchového koutu. K dispozici jsou dále sklepní prostory pod domem a studený sklep ve dvorním traktu. Na kryté posezení navazuje zatravněná zahrada. Dům zaručí novým majitelům naprosté soukromí. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

5 200 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 20H038RD
Lokalita: Vnorovy
Město: Vnorovy
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 512 m2
Užitná plocha: 320 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Obytná plocha: 271 m2
Plocha pozemku: 247 m2
Energetická náročnost:G