Dům k rekreaci nebo k okamžitému bydlení

Nabízím k prodeji velmi hezký a útulný RD 4+kk se 2 koupelnami společnými s WC v obci Tvarožná Lhota, který se nachází 3 km od vyhledávané rekreační oblasti Lučina. Dům byl postaven v roce 2011, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu 220/380, má vlastní studnu, prostornou garáž i parkovací stání. Lze jej vytápět jak krbem, tak i elektrickými přímotopy. (měs. spotřeba el. energie bez doplatku činila v letošním vyúčtování 1.600,-/měs.)
Má zastřešenou terasu, 2 zahrádky (1x okrasná, 1 x zeleninová) a kůlnu. Dům stojí ve velmi klidné ulici. Součástí prodejní ceny je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Ostatní vybavení lze po domluvě odkoupit.
V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

6 295 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22V173CH
Lokalita: Tvarožná Lhota
Město: Tvarožná Lhota
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 315 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Obytná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 315 m2