Družstevní byt 1+kk Moravský Krumlov

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení družstevní byt 1+kk (členský podíl v bytovém družstvu ZNOJEMČAN, stavební bytové družstvo Znojmo) v Moravském Krumlově, Sídliště 359/18.
Jedná se o byt v sedmipodlažním bytovém domě s výtahem č.p. 359. K bytu náleží podíl 301/17706 na společných částech domu č.p. 359 stojícího na pozemku p.č. 1383/5 a stejný podíl na uvedeném pozemku.
Byt o dispozici 1+kk a velikosti 30 m2 se nachází ve 4. patře (5. nadzemní podlaží), čelně proti výtahu a skládá se ze vstupní chodby, koupelny s WC a pokoje. K bytu náleží sklepní kóje v 1. NP. Byt je bez kuchyňské linky s původním umakartovým jádrem. Elektřina je aktuálně odpojena. Okno je orientováno na jih. Vytápění je z centrální kotelny, ohřev vody je také zajištěn centrálně.
Bytový dům je po revitalizaci, je zateplený, má plastová okna a novou fasádu.
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

590 000 Kč
Č.zakázky: IR1392020
Lokalita: Moravský Krumlov
Město: Moravský Krumlov
Typ objektu: Byty
Druh: 1+kk
Počet podlaží: 7
Podlaží: 5
Výtah: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 30 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G