Domek se zahradou a kolnou na klidné návsi u lesů v Dražíči

Rekonstruovaný domek 4+KK na malé návsi osady Karlov-Nepomuk s možností 2 bytů , s parkovací a skladovací kolnou, sklepem, dílnou, grilovací pergolou a přilehlou zahradou, nedaleko obce Dražíč a na okraji rozlehlých lesů Přírodního parku Plziny u krásné Bechyně.
Veškeré úpravy sice ještě nejsou úplně dokončeny, ale dům už teď funkčně slouží jedné rodině a po malých úpravách lze dokončit i druhý byt s vlastním vchodem ze dvorku. V přízemí má obytné 2+KK, verandu s koupelnou a samostatným WC + nedokončenou šatnu s dřevěným schodištěm do podkroví. Tam se ještě nachází ložnice a chodbička u schodů. Uváděným samostatným vchodem ze dvorku lze využít přízemní větší místnost (zatím dílna se skladem) a na půdě dobudovat 2 větší místnosti a sociální zařízení (jak bylo původně plánováno). Vytápění do ústř. topení je buď řešeno dostatečně výkonným elektrokotlem (se dvěma sazbami), nebo podpořeno úspornými moderními a dekorativními kachlovými kamny s výměníkem a horkovzdušným ohřevem do podkroví.
Střecha má nedávno betonovou krytinu Bramac s kontaktní folií, takže s umístěním izolací se už počítalo. Elektřina má dostatečných 3 x 40A, voda je z vlastní 8 metrové studny na sousední zastavitelné zahradě (v případě jejího samostatného prodeje bude zřízeno věcné břemeno), odpady jsou do jímky, plyn v osadě není. Okna v obytných místnostech jsou už plastová. Kuchyňský kout v obýváku má základní kuchyňské vybavení. Navíc lze odtud propojit i sousední přízemní místnost (zatím jen sklad s dílnou).
Ve stodole je sklep, pohodlné parkování i mikrobusu a skladování s dílnou, a pořád není potenciál stodoly využitý úplně. Je zpevněná novými vyzdívkami, takže se zvedla její užitná hodnota. Ke stodole je přistavena úplně nová grilovací pergola s posezením.
Na zahradě je většina mladých ovocných stromků se záhony a je přes ní vedená přípojka vody z vlastní studny. Celý soubor nabízených nemovitostí je vhodný pro zručného šikulu nebo řemeslníka, a potom může přinášet to správné tvůrčí potěšení i prostor pro bydlení s prací včetně odpočinku.
CELKEM: 899 m2.
Je možno dokoupit i sousedící stavební parcelu o výměře 923 m2 se studnou a oplocením, která je taky v naší nabídce - s koupí domu by cena parcely byla 536.000,-Kč.

3 260 000 Kč
Č.zakázky: 170D1024
Lokalita: Dražíč
Město: Dražíč
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 899 m2
Užitná plocha: 98 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Obytná plocha: 177 m2
Plocha pozemku: 674 m2
Energetická náročnost:G