Chata Krňany - podíl 1/2 jedna polovina

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení podíl na pozemku s chatou v obci Krňany.
Jedná se o podíl o velikosti ½ (jedna polovina) na pozemku parc. č. 303/24 (vedený jako ostatní plocha o výměře 390 m2) v k.ú. Třebsín, obec Krňany, zapsáno na LV č. 954.
Na pozemku se nachází chatka bez č.p./ev.č. pro rodinnou rekreaci. , která není zapsána v KN.
Stavba má 1PP a 1NP a pravděpodobně půdní prostor, část pravděpodobně zděná, v části pravděpodobně dřevěná, s povrchem opatřeným finální úpravou - nátěrem. V 1. PP se předpokládá úložný prostor, v 1.NP se předpokládá zádveří, pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, a event. WC s koupelnou. Stavba je napojena, nebo je možno ji pravděpodobně napojit na rozvod elektrické energie a event. vodu z místního zdroje, kanalizace pravděpodobně svedena do septiku. Vytápění objektu je předpokládáno lokální, kamny na tuhá paliva. Stavba je udržována, pravděpodobně po částečné rekonstrukci a využívána k rekreaci. Přístup je přes pozemky (cesta, ostatní komunikace) bez zřízeného věcného břemene.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

750 000 Kč
Č.zakázky: IR2012023
Lokalita: Krňany
Město: Krňany
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Plocha: 390 m2
Užitná plocha: 65 m2
Zastavěná plocha: 20 m2
Obytná plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 370 m2