Byt v centru města Strážnice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 umístěný ve 3. patře cihlového bytového domu na ul. Obchodní v samém centru města Strážnice.
Byt o užitné ploše 57,8 m² je v původním stavu. Jednotka je tvořena větší vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi, dvěma neprůchozími pokoji (jeden s balkonem), kuchyní, koupelnou a samostatným WC. K bytu dále přináleží prostorná komora umístěná na mezipatře a sklep v 1. podzemním podlaží. Ve vchodě je umístěno pouze 8 bytových jednotek s bezproblémovými obyvateli.
Dům je revitalizován - plastová okna, nové stupačky, střecha a disponuje vlastním plynovým vytápěním. S revitalizací domu nejsou spojeny žádné úvěry. Na nového majitele přejde s nabytím vlastnického práva současně bonus v podobě částky ve výši 80 tis.Kč naspořené ve fondu oprav.
Budeme se těšit na případnou prohlídku.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu G.

2 390 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H252BO
Lokalita: Strážnice na Moravě
Město: Strážnice
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 3
Balkon: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 58 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 49 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G