Byt u Baťova kanálu

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+kk umístěnou v blízkosti přístavu na Baťově kanálu v Petrově. Jednotka o užitné ploše 74,6 m² (byt 63,8 m², sklep 10,8 m²) je umístěna ve 2. patře cihlového bytového domu. Byt sestává ze vstupní chodby, tří neprůchozích pokojů, kuchyňského koutu, špajzu, koupelny s vanou a samostatného WC. K ukládání nepotřebných či sezónních věcí poslouží dva neobvykle velké sklepy patřící k jednotce, případně sklep společný s ostatními jednotkami. Velkou výhodou je vlastní ústřední plynové vytápění a elektrický ohřev vody. V rámci revitalizace bytového domu došlo k jeho zateplení ze dvou stran, zhotovení nové fasády a výměně oken. Parkování je možné na přilehlém pozemku ve vlastnictví Obce Petrov.
V blízkosti bytového domu se nachází škola, školka, potraviny COOP, večerka, obecní úřad a již výše zmiňovaný přístav. Za zmínku určitě stojí památková rezervace lidové architektury - vinné sklepy Plže, které jsou chloubou obce Petrov.
V případě jakýchkoliv dalších informací či v případě zájmu o prohlídku se na nás neváhejte obrátit.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu D.

3 190 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 23H038BO
Lokalita: Petrov u Hodonína
Město: Petrov
Typ objektu: Byty
Druh: 3+kk
Počet podlaží: 2
Podlaží: 2
Plocha: -
Užitná plocha: 74 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 63 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:D