Byt 4+kk v reprezentativní vile, Jihlava

Nabízíme Vám v rámci probíhajícího insolvenčního řízení byt o velikosti 4 + kk ve 2. NP. budovy č.p. 2106/8 v ulici Jiráskova v Jihlavě. Byt se nachází v reprezentativní vile, kterou v roce 1912 postavil architekt a stavitel Arthur Corazzy. V šedesátých letech dvacátého století byla vila přebudována na polyfunkční dům, obsahující byty, garáž a nebytový prostor. Dům tvoří tři křídla spojená do tvaru písmene U. K bytu náleží i spoluvlastnický podíl na zahradě u domu s vlastním parkováním a sklepní kóje v přilehlé budově.
Vstupní dveře ústí z vnitřní chodby domu do zádveří, které navazuje na vstupní halu. V zádveří i hale je vždy jedno samostatné WC. Z haly je možný vstup do jednoho pokoje, průchozí kuchyně, spíže a chodby. Na kuchyni navazuje jeden neprůchozí pokoj. Z chodby je přístupné další samostatné WC, koupelna a poslední neprůchozí pokoj.
Vybavení koupelny tvoří sprchový kout, vana a umyvadlo. Kuchyně je vybavena elektrickým sporákem a odsavačem par. Objekt je napojen na vodovod, kanalizaci, plyn a el. energii . Jednotka má samostatné vytápění pomocí plynového kotle a vlastní ohřev vody. Byt je dobrém technickém stavu. Veškerá občanská vybavenost obce je dobře dostupná, v těsné blízkosti domu je autobusové nádraží a železniční stanice.
Celková plocha bytu je 116 m2, zastavěná plocha a nádvoří domu má výměru 488 m2, zahrada 813 m2.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

3 980 000 Kč
Č.zakázky: IR1102019
Lokalita: Jihlava
Město: Jihlava
Typ objektu: Byty
Druh: 4+kk
Počet podlaží: 3
Podlaží: 2
Parkovací stání: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 116 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 116 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G