Byt 3+kk, 2 balkóny, Golčův Jeníkov

Nabízíme Vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení byt 3+kk s 2 balkóny v obci Golčův Jeníkov v ulici Komenského 460/2, včetně podílu na společných částech domu a pozemku ve výší 7838/47620 p.č. st. 708 a p.č. 1325/2.
Bytová jednotka č. 2 o celkové ploše 67,5 m2 se nachází v bytovém domě č. 460 bez výtahu západně od centra obce, v klidné lokalitě se zástavbou objektů k bydlení. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží a skládá se z chodby, kuchyně, 3 pokojů, koupelny, WC, spíže, 2 balkónů a sklepa v 1. PP. Okna jsou dřevěná původní, dům má původní nezateplenou fasádní omítku.
Topení je ústřední kotlem na TP a el. přímotopem, příprava TUV v el. bojleru, bytové jádro je zděné. Dům je běžně udržován, po rekonstrukci střechy a části oken. Bytová jednotka je v neudržovaném stavu, před celkovou rekonstrukcí.
Lokalita je dobře dostupná, místní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

1 200 000 Kč
Č.zakázky: IR1362020A
Lokalita: Golčův Jeníkov
Město: Golčův Jeníkov
Typ objektu: Byty
Druh: 3+kk
Počet podlaží: 2
Podlaží: 1
Plocha: -
Užitná plocha: 68 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G