Budova se strategickou polohou pro alternativní využití

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji víceúčelový, strategicky umístěný, komerční objekt ve Vnorovech, v k.ú Lidéřovice na Moravě (Veselí nad Moravou 3 km, Hodonín 23 km, Uherské Hradiště 20 km, Zlín 45 km), blízko hranic se Slovenskou republikou (Skalica 15 km).
Nemovitost je dle stávajícího územního plánu zahrnuta v ploše pro drobnou výrobu a výrobní služby, čímž skýtá rozsáhlou možnost využití, např. překladiště zásilek, prodejní sklad, možnost zřízení reprezentativního sídla firmy + administrativa, lehká výroba, apod., případně (za předpokladu schválené změny ÚP) pak na ubytování či domov pro seniory.
Nemovitost byla postavena cca před 80ti lety. V r. 2006 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí, která spočívala ve výměně střešní krytiny, výměně oken za plastová, zateplení fasády, nových rozvodech elektřiny, topení (AL/PEX), vody, plynu, podlah a interiéru.
Budova má dvě nadzemní podlaží o celkové užitné ploše cca 630 m² a jedno podzemní podlaží, v němž je umístěn stylový sklep s posezením, vinotékou a WC. Budova je částečně klimatizovaná, disponuje sociálním zázemím, výtahem a zastřešenou nákladovou rampou umístěnou ve dvorním traktu. Příjezd k rampě je zajištěn prostřednictvím bran umístěných po obou stranách objektu, což umožňuje kruhový průjezd dvorem. Obslužná zpevněná asfaltová plocha má výměru cca 700 m² a tuto lze rozšířit o plochu cca 1140 m² navazujícího travnatého pozemku, k němuž je příjezd po nezpevněné komunikaci, tj. zajištěna možnost zadního příjezdu. Před budovou jsou vybudována parkovací místa pro osobní vozidla.
V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

6 800 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 19H284PO
Lokalita: Lidéřovice na Moravě
Město: Vnorovy
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Parkovací stání: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1834 m2
Užitná plocha: 636 m2
Zastavěná plocha: 374 m2
Obytná plocha: 615 m2
Plocha pozemku: 695 m2
Energetická náročnost:G