Areál s potenciálem

Exkluzivně nabízíme k prodeji průmyslový areál, který se nachází v okrajové části Hodonína, v lokalitě Pánov.
Jedná se o oplocený areál provozovny výkupu druhotných surovin se dvěma příjezdy, z toho jeden ze silnice I. třídy č. 55 směr Hodonín - Uherské Hradiště.
Hlavními objekty jsou provozní hala a zděná budova s administrativní částí a garážemi, dále dílna, stožárová trafostanice a dřevěný sklad. Pozemek je zpevněn z větší části monolitickým betonem, menší část silničními panely. Zastavěná plocha činí 1.771 m², obslužná plocha 3.956 m². Areál disponuje mostní váhou a trafostanici, je napojen na veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do žumpy.
Administrativní budova: zděný nepodsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími; v objektu jsou umístěny kanceláře, sklad administrativních potřeb, archiv, kotelna a sociální zázemí.
Budova se třemi garážemi: zděný nepodsklepený přízemní objekt navazující na administrativní budovu sloužící ke garážování a opravy automobil či jiné techniky.
Provozní hala: nepodsklepený přízemní objekt o velikosti cca 850 m² se sloupy na železobetonových patkách opláštěný hliníkovým plechem
Dřevěný sklad: objekt poskytující po tesařských úpravách prostor cca 460 m², dřevěné konstrukce na betonových pasech.
Dílna: zděný nepodsklepený přízemní objekt o velikosti cca 60 m².
V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

10 000 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 20H217PO
Lokalita: Hodonín
Město: Hodonín
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 5663 m2
Užitná plocha: 1772 m2
Zastavěná plocha: 1652 m2
Obytná plocha: 1772 m2
Plocha pozemku: 3956 m2
Energetická náročnost:G