Řasnice, penzion

Prodej objektu po rekonstrukci (RD, chalupy, penzion, restaurace). Zastavěná plocha 320 m², pozemek se zahradou a asfaltovým parkovištěm 3 306 m². Roku 2015 kompletní rekonstrukce a rekolaudace na pension o kapacitě 15 lůžek ve 3 apartmánech a restaurace .V přízemí se nachází 3 pokoje s kapacitou 9 osob a sociálního zařízení, dále společenská místnost se samostatným sociálním zařízením, Formanka s kompletním vybavením (bar, TV, fotbálek). Nově vybudovaná sauna,, profesionální zázemí kuchyně, technická místnost (kola nebo lyže), prostorný sklad.
V prvním patře restaurace s otevřeným krbem a kapacitou pro 50 osob k sezení, která je plně zařízená a připravena k provozu. Pánské a dámské sociální zařízení a nově vybudovaný balkon s výhledem na zahradu. Dále podkrovní apartmán pro 4 osoby včetně soc. zařízení, kuchyně a dětského pokoje, se samostatným vchodem.
Z druhé strany domu je další samostatný apartmán s vlastním vchodem, přístupem na zahradu a parkoviště. Celý objekt je zásobován pitnou vodu z vlastního vrtu. Vytápění zajišťuje plynové topení napojené na zásobník s kapacitou 4000 litrů od firmy Flaga. Pro ohřev TUV je zde plynový bojler. Odkanalizování je vyřešeno kanalizační přípojkou do domovní čistírny odpadních vod. Veškeré rozvody jsou nové a v mědi, vše po revizní kontrole. Zajímavá investice na Šumavě blízko hranic s BRD s možností přikoupení sousedního pozemku (1.283 m2).

15 000 000 Kč
Č.zakázky: 8797ko22
Lokalita: Řasnice
Město: Strážný
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Parkovací stání: ano
Plyn: vlastní tlaková nádoba
Odpad: ČOV pro celý objekt
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 3601 m2
Užitná plocha: 570 m2
Zastavěná plocha: 320 m2
Obytná plocha: 570 m2
Plocha pozemku: 3281 m2
Energetická náročnost:G