Frymburk, prodej rodinného domu

DOMY - PRODEJ 9048rd24

Frymburk

13 400 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Frymburk, prodej rodinného domu - titulní obrázek--

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím na prodej rozestavěnou novostavbu rodinného domu přímo o pláže Lipenské přehrady, v lázeňském městysu Frymburk.
Budoucí stav je dvoupodlažní dům o dispozici 4+kk. Užitná plocha v 1. NP je 127 m2 a zahrnuje mj. hostinský pokoj s vlastní koupelnou s vanou a toaletou, další samostatnou toaletu, obývací pokoj s kuchyní a saunu se zázemím. Ve 2. NP jsou dva pokoje o rozloze přes 20 m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a velká terasa o rozloze 37 m2.
Stavba je ve fázi hrubé stavby, zastřešená a s okny. Dům je osazen celohliníkovými okny s izolačními trojskly, která jsou v obývacím pokoji a obou pokojích v patře portálová se vstupem do zahrady, případně na terasu v patře. Jsou hotové rozvody všech vnitřních instalací. Vytápění domu je zamýšleno tepelným čerpadlem.
Pro větší komfort majitele je v domě projektována sauna, která navazuje na obytnou část domu a vstupuje se do ní přes venkovní krytou terasu v přízemí domu. V zahradě bylo plánované ochlazovací přírodní jezírko.
Celková výměra pozemků, na kterých se stavba nachází je 914 m2.
Díky největší české přehradní nádrži Lipno, a mnoha možnostem dalšího vyžití v okolí, je městys Frymburk turistky velmi frekventovanou lokalitou, a to nejen v létě. V zimě sem turisty přiláká blízkost lyžařského areálu Kramolín, bezpočet kilometrů běžkařských stop a v neposlední řadě možnost bruslit po udržované Lipenské bruslařské magistrále na hladině zamrzlého Lipna.
Ve Frymburku je základní škola, mateřská škola, aquapark, supermarket, čerpací stanice, jezdí sem pravidelné autobusové spoje. Dům je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak pro zájemce o investice v oblasti cestovního ruchu.
Pro více informací a hlavně pro osobní zážitek z nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 9048rd24
Lokalita: Frymburk
Město: Frymburk
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.1 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.2 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.3 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.4 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.5 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.6 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.7 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.8 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.9 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.10 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.11 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.12 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.13 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.14 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.15 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.15 Frymburk, prodej rodinného domu - obrázek č.15
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Frymburk, prodej rodinného domu - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Radka Frajmanová,

Radka Frajmanová,
realitní makléř

724 807 445

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů