/

Nabídka nemovitostí

Vyberte si z široké nabídky nemovitostí našich členských realitních kanceláří, jejichž působnost spadá na celé území České republiky. Vybírejte z více jak 4 tisíc nemovitostí.

/

O společnosti ekrk

Evropský klub realitních kanceláří zaštiťuje více jak 70 realitních kanceláří, na území České republiky, ale také v dalších zemích Evropské unie.

/

Členské realitní kanceláře

Naši členové spadají pod etický kodex EKRK, který je zárukou profesionálních služeb na současném realitním trhu a zajišťují tak svým klientům 100% právní servis.

CO JE TO EKRK

Evropský klub realitních kanceláří - EKRK je síť spolupracujících a vzájemně se podporujících realitních kanceláří v mezinárodním měřítku. Tuto síť tvoří dnes již několik set realitních kanceláří prakticky z celého světa. Jen v domovské zemi České republice je členy EKRK více než 70 realitních kanceláří s takřka celoplošným pokrytím území státu. Členy EKRK jsou významné české realitní kanceláře. Sídlo EKRK je v srdci Olomouce, ulice Riegrova č.p. 6.

ČLENSTVÍ V KLUBU EKRK

Členství v klubu EKRK přináší našim členům hned několik výhod, napomáhajících k obchodnímu růstu jejich realitních společností. Samotná záštita klubu je pro klienty jednotlivých firem zárukou kvality poskytovaných služeb a realizaci obchodních případů na profesionální úrovni. Služby pro naše členy rozšiřujeme a zlepšujeme dle vývoje tržního prostředí a poptávky ze strany členské základny.

Představení společnosti

NEJNOVĚJŠÍ NEMOVITOSTI Z NABÍDKY NAŠICH ČLENŮ

Naši partneři